Nakon sedam vikenda završena je 1. malonogometna liga Tekstilac, ali u malo okrnjenom sastavu jer naši prijatelji iz Prigorja/M nisu uspjeli doći na završnicu iz opravdanih razloga (slavlje seniora zbog ulaska u viši rang, vjenčanje člana kluba te produženi vikend) zbog čega nam je iznimno žao, ali prostora za novu odgodu nije bilo jer se slijedeći vikend završava prvenstvo ZNS-a, a Dubrava i Žuti Brijeg su za taj vikend već imali dogovorene obaveze. Sigurni smo da bi igrači Prigorja/M imali što za reći u završnici, ali silom prilika svoju prigodu za medalje će potražiti na jesen kada će započeti nova Liga.
Stoga su se preostali sudionici dogovorili za trokut turnir nakon kojega smo dobili najbolje momčadi i pojedince, a rezultate možete vidjeti u prilogu.

Pozivamo sve sudionike 1. malonogometne lige Tekstilac da nam se pridruže i na jesen u novom izdanju, a vrata su otvorena i svima ostalima zainteresiranima koji žele sudjelovati.

Sportski pozdrav,
Damir Šoprek

Rezultati završnica

Liga Tekstilac za Limače i Zagiće -završnica

Raspored zaršnog kola:

Raspored za ligu malog nogometa Tekstilac za  subotu 28. svibnja 2016. godine

Rezultati šestog kola:

Liga tekstilac za limače i zagiće – VI vikend

Raspored šestog kola:

Zbog vremenskih neprilika utakmice koje su planirane za dan  14. svibnja 2016. godine  odigrati će se 21. svibnja 2016. godine.

Raspored za ligu malog nogometa Tekstilac za  subotu 21. svibnja 2016. godine

Rezultati petog kola:

Liga tekstilac za limače i zagiće – V vikend

Rezultati četvrtog kola:

Liga tekstilac za limače i zagiće – IV vikend

Rezultati drugog i trećeg kola:

liga tekstilac za limače i zagiće – III vikend

Raspored narednih kola:

Raspored za ligu malog nogometa Tekstilac1

Rezultati prvog kola:

Liga tekstilac za limače i zagiće – I vikend

Raspored drugog kola: