Početkom produženog vikenda tijekom blagdana Tijelova na igralištu NK “Tekstilac – Ravnice” održan je 1. Alpas cup Branko Požnjak, a na kojem je nastupilo 36 ekipa iz Zagreba, Dugog Sela, Siska i Novog Čiča. Tijekom četvrtka odigrane su utakmice po skupinama u 2007. godištu kao i u 2008. godištu koje je bilo i najbrojnije po ekipama pa su odmah odigrane i utakmice četvrt završnice dok su najmlađi sudionici turnira odmah odigrali kompletan program.

Organizatora je poslužilo lijepo vrijeme, utakmice nisu kasnile i sve je bilo pod kontrolom, a niti jedan sudionik nije zatražio liječničku pomoć što dovoljno govori o razini fair-playa kod svih sudionika kojima se ovim putem najljepše zahvaljujemo na sudjelovanju i nadamo se susretu dogodine na slijedećem turniru. Posebna pohvala ide trenerima za odlično vođenje svojih pulena i navijačima za bodrenje svojih ekipa. Suđenje je tijekom turnira bilo na visini (uz poneku zamjerku navijača).

Rezultati:

Turnir Branko Požnjak Alpas cup 2016 2009. godište

Turnir Branko Požnjak Alpas cup 2016. 2008. godište

Turnir Branko Požnjak Alpas cup 2016 2007. godište


Propozicije za turnir Tekstilac Branko Požnjak  2016.

ALPAS Tekstilac TURNIR 2016. predložak satnice